• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger On do školy i pro volný čas
  • Prémiová ochrana sluchu před nadměrným hlukem
  • Vysoušečky pro dokonalou péči o sluchadla a sluchátka
  • Předchozí
  • Další

Phonak TV Connector

Přímý poslech televize díky zařízení Phonak TV Connector

Phonak TV Connector je bezdrátové řešení pro poslech televize se sluchadly Phonak Audéo B-Direct a Phonak generace Marvel. Jedná se o násobně jednodušší řešení než nabízejí jiné značky sluchadel. Připojení sluchadel je zcela automatické, jakmile je zařízení v dosahu sluchadel - není potřeba již žádné kliknutí navíc.

TV Connector

Technologie AirStream™

Nový proprietární protokol s frekvencí 2,4 GHz zajišťuje efektivní přenos zvuku ve vynikající stereofonní kvalitě bez jakéhokoli zjevného zpoždění pro uživatele sluchadel.

Přímé připojení

TV Connector zajišťuje přenos zvuku přímo do sluchadel Phonak až na vzdálenost 15 metrů. Také je možné spojení s dalšími typy mutlimediálních zařízení, ale vždy musí být TV Connector napájen. Užijte si bezstarostný poslech televize a jiných multimediálních zařízeních i na větší vzdálenost.

TV Connector

Plug & Play

Jakmile TV Connector připojíte k televizoru a zdroji napájení, zařízení rozpozná všechna sluchadla v dosahu jednoho metru a dojde k automatickému párování. Už nemusíte mít starost s komplikovaným párováním zařízení a sluchadel :-)

Více posluchačů

Nespornou výhodou je také podpora neomezeného množství připojených sluchadel na jeden TV Connector. Zvukový signál je přenášen současně na všechna připojená sluchadla Phonak. Užijte si tento ojedinělý zážitek se svým partnerem či známými. 

Kompatibilita

TV Connector je kompatibilní pouze se sluchadly Phonak Audéo B-Direct a Phonak generace Marvel. Všechna ostatní bezdrátová sluchadla nejsou kompatibilní.

Přejít na e-shop

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení