• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger Pen šikovný pomocník do školy pro srozumitelnost řeči
  • Previous
  • Další

Dálková ovládání

Dálkové ovládání pro sluchadla PhonakNabídka diskrétních a uživatelsky přívětivých dálkových ovladačů Vám umožní rychlé a jednoduché ovládání Vašich sluchadel. Již nebudete muset dále hledat správný ovládací prvek na sluchadle. Díky dálkovým ovladačům Phonak to bude rychlé, snadné, z pohodlí Vaší kapsy.

Ideálně padnou do ruky a jejich atraktivní design z nich dělá především módní doplněk.

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Jednoduchý dálkový ovladač Phonak PilotOne II pro sluchadla Phonak řady Venture. Především oceníte jeho kvalitní zpracování, diskrétnost a jednoduchost ovládání.

Intuitivní ovládání je zajištěno pomocí velkých ergonomických tlačítek, čímž je zaručena velmi příjemná manipulace nejen pro seniory. Dálkový ovladač pro sluchadla nabízí ovládání pro změnu programů a nastavení hlasitosti. Ovladač navíc disponuje světelnou signalizací, která indikuje hned několik různých situací. Mezi ně patří například odemknutí a zamknutí ovladače, volbu programu nebo stav baterie. Pro celkový dojem plného komfortu je dálkový ovladač dodáván s luxusním koženým obalem. Kompatibilní se sluchadly značky Phonak.

 

Přejít na e-shopDůležité upozornění:
Pro aktivaci provozu je nutné zařízení spárovat se sluchadlem/sluchadly. Kontaktujte prosím svého poskytovatele sluchadel nebo navštivte jakoukoliv pobočku REJA.

Řešení pomocí zařízení Phonak ComPilot II / ComPilot Air II / ComPilot

Roger ComPilot II Phonak ComPilot Air II Phonak ComPilot I
 Phonak ComPilot II* Phonak ComPilot Air II*

Phonak ComPilot**

*Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V).

**Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak generací CORE (Nios, Naída, Audéo, Exélia, Versáta, Certéna), Spice (Nios S, Naída S, Audéo S, Ambra, Cassia, Solana), a Quest (Audéo Q, Naída Q, Bolero Q, Virto Q, Sky Q).

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info