Komunikační systémy

Unikátní inteligentní řešení poslechu na pozadí hluku a šumu

Telefonování

Telefonování

Telefonování

Cítíte se někdy doslova zahlceni okolním hlukem, když se snažíte užívat si telefonního hovoru - možná proto, že doma běží televize nebo je v okolí moc velký hluk? Nebo byste si spíše přáli, abyste si mohli vychutnat srozumitelnější komunikaci při používání mobilního telefonu? Doplňky značky Phonak vám mohou pomoci nasměrovat hlas volajícího přímo do vašich sluchadel.

Na uvedená zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Kompatibilní se sluchadly Phonak řady Venture

 Phonak DECT II Phonak ComPilot Air II Roger ComPilot II
Phonak DECT II Phonak ComPilot Air II Phonak ComPilot II

Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V) s bezdrátovou komunikací.  

Kompatibilní se staršími verzemi sluchadel

Phonak ComPilot
Phonak ComPilot*

*Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak generací CORE (Nios, Naída, Audéo, Exélia, Versáta, Certéna), Spice (Nios S, Naída S, Audéo S, Ambra, Cassia, Solana), a Quest (Audéo Q, Naída Q, Bolero Q, Virto Q, Sky Q) s bezdrátovou komunikací.

Produkty Phonak Roger

I když je primární záležitostí produktů Phonak Roger přenos zvuku v akusticky náročných prostředích, tak díky své velké komplexnosti je můžete propojit také s mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Podrobnější informace se již dozvíte přímo na daném produktu Phonak Roger Pen.

Produkty Phonak Roger
Phonak Roger Pen
Phonak Roger Pen

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info