• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger On do školy i pro volný čas
  • Prémiová ochrana sluchu před nadměrným hlukem
  • Vysoušečky pro dokonalou péči o sluchadla a sluchátka
  • Předchozí
  • Další

Sada Phonak RemoteMic II

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Sada RemoteMic II

Uvedená sada obsahuje jednoduchý bezdrátový mikrofon Phonak RemoteMic a streamingové zařízení Phonak ComPilot Air II. Tento malý a lehký mikrofon se připíná na oděv osoby, s níž uživatel sluchadel hovoří. Mluvčí hovoří do mikrofonu a zvuk se pomocí Bluetooth přenáší za pomoci Phonak ComPilot Air II přímo do sluchadel na vzdálenost až 20 metrů

Používání bezdrátového mikrofonu Phonak RemoteMic je velmi snadné. Dvě tlačítka hlasitosti umožňují klientům přesně nastavit hlasitost pro různé poslechové situace. Bezdrátový přenos je založen na osvědčené technologii Bluetooth™ a optimalizován pro dosažení nízké latence. Celodenní poslech je umožněn provozní dobou až kolem 8 hodin.

Malý a stylový Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s bezdrátovým mikrofonem. Více informací o zařízení se dozvíte přímo na stránkách produktu Phonak ComPilot Air II

Důležité upozornění:

Pro aktivaci provozu je nutné zařízení spárovat se sluchadlem/sluchadly. Kontaktujte prosím svého poskytovatele sluchadel nebo navštivte jakoukoliv pobočku REJA spol. s r. o.


Sada kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak:
generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V)

 

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení