• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger Pen šikovný pomocník do školy pro srozumitelnost řeči
  • Previous
  • Další

Phonak ComPilot Air II

Phonak ComPilot Air II

Phonak ComPilot Air II

Malý a stylový Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s mobilním telefonem nebo multimediálním zařízením. Díky nové integrované anténě bylo dosaženo menší velikosti, takže oceníte jeho velkou diskrétnost. Pro větší pohodlí může být jednoduše připnut na oblečení a streamování hovorů s hudbou může směle začít.

Pomocí Phonak ComPilot Air II můžete sluchadla Phonak také dálkově ovládat. Díky tlačítkům na zařízení lze upravit nastavení sluchadel, např. hlasitost či program. Další funkcí je snížení okolních zvuků pomocí dlouhého stisku tlačítka, což je velmi užitečné pro přehrávání hudby nebo během telefonního hovoru. Phonak ComPilot Air II přenáší telefonní hovor přímo do obou sluchadel a navíc nabízí vynikající kvalitu stereo zvuku při sledování televize nebo poslechu hudby.

Pro snadnou interakci dokáže Phonak ComPilot Air II sdělit svému uživateli jméno volajícího a rovněž informuje o různých provozních režimech a stavu Phonak ComPilot Air II. Zařízení Phonak ComPilot Air II je možné pořídit také v sadě s zařízením Phonak RemoteMic, kdy pomocí tohoto vzdáleného mikrofonu, lze přenášet hlas mluvčího přímo do sluchadel. Oceníte především v náročnější poslechových situacích.  

Pro ještě větší použitelnost, nastavení ComPilot Air II, včetně hlasových zpráv a Bluetooth™ funkcí, lze konfigurovat zařízení prostřednictvím aplikace RemoteControl App od Phonak, která je k dispozici na Google Play a v obchodě Apple iTunes. Aplikace je nyní dostupná v anglickém jazyce

 

Důležité upozornění:

Pro aktivaci provozu je nutné zařízení spárovat se sluchadlem/sluchadly. Kontaktujte prosím svého poskytovatele sluchadel nebo navštivte jakoukoliv pobočku REJA spol. s r. o.

Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak:

generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V)

Přejít na e-shop

 

 

Uživatelská příručka

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info