• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger Pen šikovný pomocník do školy pro srozumitelnost řeči
  • Previous
  • Další

Phonak DECT II

Telefon Phonak DECT II

Telefon Phonak DECT II

Domácí telefon Phonak DECT II je řešením pro uživatele sluchadel, ale mohou jej běžně používat i lidé, kteří sluchovou ztrátou netrpí. Držíte-li telefon Phonak DECT II v blízkosti sluchadel, tak dochází k vysílání telefonního rozhovoru do obou sluchadel současně, což zlepšuje porozumění řeči z telefonu a zároveň zeslabuje rušivý šum v pozadí. Phonak DECT II je bezdrátovým telefonem, který snadno připojíte do stávající telefonní zásuvky pro pevnou linku. 

Příjem telefonního signálu v obou uších výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči z telefonu, a to zejména pokud je přítomen šum v pozadí. Nezávislé studie ukázaly, že pomocí telefonu Phonak DECT II může dojít ke zlepšení porozumění řeči o více než 40% než u běžných telefonů. 

Snadné používání bez programování a žádných dalších zařízení. Uživatel může telefon Phonak DECT II jednoduše zvednout a mluvit. Používá se stejně jako normální pevný telefon a nevyžaduje po klientovi změnu programu sluchadla. Jednoduše držíte telefon normálním způsobem (ve vzdálenosti 25 cm od sluchadel) a signál je automaticky přenášen.

Telefon obsahuje režim Zesílení, který zesiluje zvuk až o 15 db, což je vhodné v případě, kdy zrovna nemají uživatelé na sobě jejich sluchadla. Má také pravidelný akustický výkon, a proto může být použit i osobami bez sluchové ztráty. 

Je také velmi vhodný pro používání v malých kancelářských prostorách, jelikož je možné k jedné základně připojit až 6 telefonů Phonak DECT II.

 

Kompatibilní pouze se sluchadly značky Phonak:

generace Venture (Phonak Bolero V, Phonak Audéo V, Phonak Naída V, Phonak Virto V, Phonak Sky V)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info