• Phonak Roger pro moderní výuku
  • Neomezená konektivita sluchadel Phonak Marvel a technologie Roger
  • Phonak Roger Select pro sledování televize
  • Phonak Roger Pen šikovný pomocník do školy pro srozumitelnost řeči
  • Previous
  • Další

Phonak Roger Focus

Phonak Roger Focus

Phonak Roger Focus pomáhá k lepšímu soustředění sePhonak Roger Focus zlepšuje porozumění pro uživatele bez sluchové ztráty, kdy je hlas učitele vysílám pomocí jednoho z mikrofonů přímo dítěti, které využívá toto zařízení. Řešení je speciálně navrženo pro studenty, kteří nenosí sluchadla, avšak využíjí výhody nadprůměrné kvality zvuku v hluku a na větší vzdálenosti. 

Zařízení Phonak Roger Focus je vhodné pro kompenzaci jednostranné ztráty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), ASD (Porucha autistického spektra) či APD (Anxiózní porucha osobnosti). U zmíněných poruch má zásadní vliv na život dětí, a to zejména pokud jde o jejich úspěch ve škole. U technologie Roger bylo prokázáno, že pomáhá dětem se lépe soutředit na slova učitele a následně zlepšuje komunikaci s učitelem nebo zapojení se do konverzace se svými spolužáky. 

Díky technologii Roger je dosaženo potlačení rušivých projevů okolního prostředí. Vysoce diskrétní rozměry a neuvěřitelná lehkost zajišťuje velmi snadné a bezstarostné používání. Z toho důvodu byla také zajištěna dobrá odolnost vůči vniknutí vody, potu a prachu do zařízení. Vzdálené bezdrátové mikrofony Roger jsou plně kompatibilní, tudíž je možné jej propojit s jakýmkoliv zařízením Roger. 

Na zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Kontaktujte nás pro vyzkoušení zařízení

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info