Komunikační systémy

Unikátní inteligentní řešení poslechu na pozadí hluku a šumu

Phonak Roger Focus

Phonak Roger Focus

Roger ve tříděPhonak Roger Focus zlepšuje porozumění pro uživatele bez sluchové ztráty, kdy je hlas učitele vysílám pomocí jednoho z mikrofonů přímo dítěti, které využívá toto zařízení. Řešení je speciálně navrženo pro studenty, kteří nenosí sluchadla, avšak využíjí výhody nadprůměrné kvality zvuku v hluku i na větší vzdálenosti. 

Zařízení Phonak Roger Focus je vhodné pro kompenzaci jednostranné ztráty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), APD (Anxiózní porucha osobnosti) či ASD (Porucha autistického spektra). U zmíněných poruch má zásadní vliv na život dětí, a to zejména pokud jde o jejich úspěch ve škole. U technologie Roger bylo prokázáno, že pomáhá dětem se lépe soutředit na slova učitele a následně zlepšuje komunikaci s učitelem i zapojení do konverzace se svými spolužáky. 

Roger FocusDíky Roger technologii je dosaženo odstranění rušivého šumu v pozadí. Vysoce diskrétní rozměry a neuvěřitelná lehkost pomáhá k velmi snadnému a bezstarostnému používání. Z toho důvodu byla také zajištěna dobrá odolnost vůči vniknutí vody, potu a prachu do zařízení. Všechny bezdrátové mikrofony Roger jsou plně kompatibilní, tudíž je možné jej propojit s jakýmkoliv Roger řešení. 

Pro podrobnější infomace neváhejte kontaktovat nejbližší z poboček REJA spol. s.r.o.

 

Přejít na e-shop

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info