Komunikační systémy

Unikátní inteligentní řešení poslechu na pozadí hluku a šumu

Digitální bezdrátová příslušenství

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud telefonujete, sledujete televizi nebo se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, může to být pro vás velmi frustrující zkušenost.

A to je chvíle pro nejnovější portfolio bezdrátové komunikace značky Phonak. Tato doplňková zařízení k vašim sluchadlům zajistí lepší srozumitelnost v poslechově nejnáročnějších situacích.

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize a multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

Bezdrátové příslušenství Phonak ke sluchadlům

Je-li potřeba dodatečného zvýšení výkonu - například při komunikaci v hluku nebo na větší vzdálenost, je ideálním řešením mikrofon, který bezdrátově přenáší hlas hovořící osoby přímo do sluchadel uživatele.

Se značkou Phonak si můžete užívat svobody bezdrátového připojení bez ohledu na váš rozpočet – z široké nabídky si vybere každý! 

Přehled použití bezdrátových doplňků Phonak ke sluchadlům

Interaktivní průvodce portfolia bezdrátového příslušenství značky Phonak

Interaktivní průvodce výběru bezdrátového příslušenství značky Phonak

Kliknutím na obrázek přejdete na interaktivní verzi.

Bezdrátové příslušenství Phonak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info