Komunikační systémy

Unikátní inteligentní řešení poslechu na pozadí šumu a hluku

Digitální bezdrátová příslušenství

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud telefonujete, sledujete televizi nebo se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, může to být pro vás velmi frustrující zkušenost.

A to je chvíle pro nejnovější portfolio bezdrátové komunikace značky Phonak. Tato doplňková zařízení k vašim sluchadlům zajistí lepší srozumitelnost v poslechově nejnáročnějších situacích.

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize a multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

Bezdrátové příslušenství Phonak ke sluchadlům

Je-li potřeba dodatečného zvýšení výkonu - například při komunikaci v hluku nebo na větší vzdálenost, je ideálním řešením mikrofon, který bezdrátově přenáší hlas hovořící osoby přímo do sluchadel uživatele.

Se značkou Phonak si můžete užívat svobody bezdrátového připojení bez ohledu na váš rozpočet – z široké nabídky si vybere každý! 

Přehled použití bezdrátových doplňků Phonak ke sluchadlům

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

Diskrétní a lehký bezdrátový mikrofon v kombinaci se zařízením ComPilot přenáší řeč Vašeho partnera v konverzaci přímo do vašich sluchadel na vzdálenost až 20 metrů.

Nejnovější přírůstek do nabídky zařízení Phonak AccessLine, bezdrátový mikrofon RemoteMic, je jednoduché řešení pro partnerskou konverzaci v hlučném prostředí. Nechte partnera používat RemoteMic a užívejte si společné konverzace i přes to, že k němu nestojíte čelně, nebo jste dokonce od sebe vzdáleni.

RemoteMic je bezdrátový mikrofon fungující na bázi Bluetooth optimalizovaný pro použití s komunikačním zařízením ComPilot. RemoteMic uchycený na oblečení hovořící osoby snímá řeč, kterou přenáší přímo do sluchadel přes zařízení ComPilot.odkaz

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Chytrý doplněk 3-v-1

Zařízení Phonak ComPilot je Váš dokonalý společník 3-v-1, který nabízí opravdové pohodlí, bezdrátovou svobodu zajištěnou mluvenými upozorněními.

Bezdrátová svoboda

ComPilot poskytuje snadný bezdrátový přístup k televizi, MP3 přehrávači a telefonům, abychom uvedli několik příkladů. Zařízení zaručuje stabilní připojení, nejlepší kvalitu řeči při telefonování, a udržuje Vaše ruce volné.

Opravdové pohodlí

Vestavěné dálkové ovládání je navrženo pro snadné ovládání vhodného programu a změny hlasitosti. 

Mluvená zvuková upozornění

ComPilot je první doplněk, který nabízí výhodu mluvených pokynů zjednodušující Vaši interakci se sluchadly.odkaz

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Zařízení Phonak TVLink S je řešením pro sledování televize. V kombinaci se zařízením ComPilot nabízí ohromující poslechový zážitek.

Extrémně rychlý přenos signálu ve stereo kvalitě z televize do Vašich sluchadel nabízí vynikající kvalitu zvuku. Navíc jeho jednoduché nastavení v jednom kroku, kdy se TVLink S a ComPilot spárují, trvá pouhých 60 vteřin!odkaz

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Síla jednoduchosti

Zarízení Phonak PilotOne se soustředí pouze na to podstatné, pokud jde o diskrétní ovládání Vašich sluchadel. 

Jeho jednoduchý mezinárodně oceněný design z něj činí nejpřátelštější dálkové ovládání vůbec.odkaz

KONTAKTUJTE NÁS!

odkazodkaz

Přihlášení